Ciekawa fryzura damska 2013

11 paź

Warkocze i warkoczyki – to motyw roku 2013 i tego się narazie będziemy trzymać. Tak więc nasza nowa propozycja opierać się będzie o warkocz – będzie to luźny warkocz spięty z tyłu głowy w koczek (roladkę). Ta fryzura damska wygląda niezmiernie ciekawie – w szczególności na głowie młodej kobiet z płomienno-rudymi włosami.

Fryzury damskie 2013 w dużej mierze będą powiązane z warkoczami – o czym już kilka razy wspominaliśmy w ostatnich postach. Warkocze i warkoczyki będą trendem towarzyszącym nam przez cały 2013 rok – podobnie było w 2011, więc jak widać po roku warkocze wracają, jednak nie bójcie się – nudy nie będzie : ) Z warkoczy jak się okazuje można zrobić różne niesamowite fryzury damskie. Jedną z takich fryzur mam teraz dla was.

Fryzura damska, którą tym razem chcemy wam zaprezentować jest ciekawa i idealna dla młodych kobiet, którym podoba się kolor rudy. Ta fryzura damska znakomicie pasuje do tego koloru – jak zresztą większość fryzur opartych o warkocz, więc nic dziwnego, że kolorem włosów, który na topie będzie w roku 2013 będzie rudy.

Fryzura damska, którą tutaj mamy dla was zbudowana jest z luźnego warkocza, delikatnie upiętego w koczek z tyłu głowy. Koczek jednak nie jest zwykłym końskim ogonem, a roladką, która zwykłej codziennej fryzurze dodaje nutki elegancji.  Zapraszam do zapoznania się z fryzurą na zdjęciach :)

One Response to “Ciekawa fryzura damska 2013”

  1. Karolina 5 kwietnia 2013 at 09:37 #

    Fryzura bardzo fajna na codzień, do pracy a nawet jako fryzura wieczorowa. A jak wy myślicie?

Leave a Reply