Codzienne fryzury damskie 2012

6 lip

Jeśli chcesz być codzień modna to mamy dziś dla ciebie kilka propozycji na modne fryzury damskie 2012, które możesz nosić na codzień. W dalszej części artykułu znajdziesz filmiki, na których pokazana jest nie tylko sama fryzura, ale również to jak ją zrobić, więc bez problemu będziesz mogła ją zrobić sama w domu. Ponadto będą to bardzo proste fryzury damskie więc ich przygotowanie nie zajmie wam zbyt wiele czasu. Zapraszamy.

Pierwsza fryzura to będą dwa kucyki po bokach głowy z dodatkiem cienkich warkoczyków i dużych kwiatków. Fryzura idealna dla młodych kobiet lubiących się wyróżniać.

Następną fryzurą będą tzw. kocie uszy, które są małymi rolandkami zwiniętymi na czubku głowy po dwóch stronach i przyozdobione małymi kokardkami. Świetna i oryginalna fryzura nie tylko dla młodych kobiet.

Loczki w kucykach z dużymi kokardami jako ozdoby. Świetna fryzura na codzień i na wyjście. Świetnie dopasuje się również do sukni wieczorowej.

Kucyk z warkoczykami to kolejna propozycja dla młodych kobiet. Fryzura modna i wygodna, a przy okazji dość nietypowa.

Niesamowita fryzura zwana “Harajuku”. Oryginalna, nietypowa, ekstrawagancka – idealna dla kobiet lubiących się wyróżniać w tłumie.

No comments yet

Leave a Reply