Długie włosy z grzywką

2 lut

Żeby nie było, że hołdujemy i wspieramy tylko trend włosów krótkich to dziś długie włosy z grzywką i do tego proste. Wyciągajcie, więc drogie panie prostownice z szuflad i zaczynamy tworzenie mojej dzisiejszej propozycji na fryzury 2011. Długie włosy z grzywką to bardzo prosta fryzura, którą wykonać można bardzo szybko, szczególnie jeśli ktoś ma proste włosy i nie musi używać prostownicy.

Wiele się mówi o trendach na rok 2011 i wśród nich wymienia się głównie fryzury z włosów kręconych, pomijając gdzieś tam włosy proste, a przecież i one mają swoje zwolenniczki. Nie bójcie się drogie panie – fryzury z włosów prostych również będą na topie np. taka nasza dzisiejsza propozycja, jaką są długie włosy z grzywką. Na topie w tym roku będzie grzywka, ale właśnie jedynie przy włosach prostych – przy włosach kręconych radzimy jej nie stosować, bo będzie to uznane za nieznajomość trendów mody.

Długie włosy z grzywką to fryzura, która może przybrać wiele form, my przedstawiamy dwie. Jedną z nich będzie koński ogon, a drugą zupełnie proste, swobodnie zwisające włosy. Jeśli chodzi o samą grzywkę to ważne by była ona długa i prosta. Grzywki krótkie, po skosie, strzępione w tym sezonie nie będą na topie. Grzywka oczywiście też starannie musi być wyprostowana, by dobrze współgrała z resztą fryzury.

Wśród fryzur, które dziś przedstawimy jako długie włosy z grzywką w galerii zaprezentujemy dwie możliwości – koński ogon, który jest szczególnie popularny oraz swobodnie opadające włosy, które są preferowane jako fryzury damskie wizytowe, podczas, gdy koński ogon jest uważany za fryzury damskie codzienne. Koński ogon to wygodna fryzura, idealna dla kobiet pracujących w biurze.

Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu długie włosy z grzywką, czyli nasze dzisiejsze propozycje na fryzury damskie. Zapraszam do galerii fryzur.

Comments are closed.