Fryzury bob 2012

8 lis

Bob to fryzura, która swój początek miała w 1909 roku, a więc dość dawno temu. Na początku fryzura bob wywołała wielkie oburzenie wśród kobiet, których domeną były długie włosy. Z czasem jednak zyskiwały one coraz większą popularność i dziś są to najmodniejsze krótkie fryzury damskie, które od kilkunastu już lat są zawsze na topie.

Fryzury bob 2012 cechować się będą różnorodnością. Pojawią się wśród nich symetryczne jak i niesymetryczne fryzury bob, z grzywką i bez grzywki, natapirowane jak i zaczesane bardzo gładko, tworzące jakby hełm. Fryzury bob 2012 przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku i o każdym kształcie twarzy – są one na tyle uniwersalne i elastyczne, że można te fryzury damskie dopasować do każdej kobiety.

Fryzury bob są bardzo popularne, więc mimo swej prostoty muszą coś w sobie mieć i niewątpliwie to mają. Fryzury bob 2012 są niezwykle intrygujące. Mają różne cięcie – ostre, łagodne, z pazurkiem i tzw. smooth, czyli wygładzone. Wśród fryzur bob każda kobieta może znaleźć coś dla siebie – zarówno ta bardziej grzeczna, jak i ta, która lubi pokazać ostre pazurki.

Na naszej prezentacji zobaczycie przeróżne warianty fryzury bob w różnej kolorystyce. Jeśli chodzi o kolorystykę to wśród propozycji na krótkie fryzury damskie w tym również fryzury bob znaleźć można przeważnie kolory jednolite – nie balejaże czy pasemka – najczęściej są to też brązy oraz blond.

No comments yet

Leave a Reply