Fryzury bob – lato 2011

22 cze

Mamy już lato i kobiety już szaleją po fryzjerach by zrobić sobie modne, letnie fryzury damskie. Latem na topie będą różne fryzury, styliści przygotowali dla kobiet całe mnóstwo różnych propozycji, dlatego jestem pewna, że wśród nich każda kobieta znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i preferencji dotyczącej długości włosów.

Pomysłów na letnie fryzury damskie 2011 styliści mieli od groma. Nie sposób opisać ich wszystkich w jednym poście, dlatego dziś wybrałam dla was fryzury bob. Bob to fryzura, która powstała dawno, dawno temu, ale mimo upływu lat wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Fryzury bob szczególnie modne są latem ponieważ są to wygodne i krótkie fryzury, które idealne pasują zarówno do letniej sukienki i bikini, jak i bardziej eleganckich kreacji.

Wśród fryzur bob można wyróżnić różne jego rodzaje – najpopularniejsze tego lata będą asymetryczne fryzury bob, gdzie (po bokach) włosy po jednej stronie głowy będą dłuższe, a po drugiej krótsze, z tyłu zaś im niżej tym krótsze – co wyraźnie zobaczycie na zdjęciach w naszej galerii.

Jeżeli chodzi o kolorystykę to latem na topie będą płomienne kolory oraz blond, dlatego warto z tymi kolorkami poszaleć na głowie. Modne będą w przypadku czerwonych włosów balejaże, które na fryzurze bob potrafią wyglądać niezwykle efektownie.

Mam nadzieję, że nieco was zachęciłam, a teraz już zapraszam do galerii :)

No comments yet

Leave a Reply