Fryzury bob z grzywką

15 gru

Fryzury bob to najmodniejsze krótkie fryzury damskie nie tylko w roku 2012, ale już od lat 20. XX wieku. Klasyczna fryzura bob przeszła wiele transformacji i dziś istnieje wiele odmian tejże fryzury. Jeśli lubicie ten typ fryzury i szukacie nowych inspiracji to zobaczcie nasze dzisiejsze propozycje.

Dziś mam dla was fryzury bob z grzywką. Wśród tych fryzur znajdzie się zarówno coś symetrycznego jak i asymetrycznego. Pojawią się gładko zaczesane fryzury bob jak i takie z natapirowanymi końcówkami. Wszystkie te rodzaje boba łączyć będzie grzywka różnej długości, a także równo ścięta bądź cieniowana.

Fryzury bob cieszą się niesłabnącym zainteresowanie. Kiedyś fryzury bob były domeną dojrzałych kobiet, dziś już nosi je coraz więcej młodych dziewczyn. Fryzury bob są niezwykle wygodne, a także nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu na ich wykonanie. Ponadto znakomicie pasują do każdego stroju – zarówno codziennego jak i sukni wieczorowej.

Początkowo fryzury bob uważane były za zbyt męskie – dziś już jednak nie można zaprzeczać, iż są one niezwykle kobiece. Fryzury bob z grzywką dodają dodatkowo kobiecie dziewczęcego uroku i niewinności. Są one znakomite dla tych kobiet, które lubią ukrywać swoje różki pod aureolą.

No comments yet

Leave a Reply