Fryzury damskie 2012

16 cze

Rok 2011 wciąż trwa, a w zasadzie jesteśmy dopiero w jego połowie, jednak styliści już znakomicie wiedzą co będzie na topie w roku 2012. Dziś mamy dla was kilka propozycji stylistów na damskie fryzury 2012. Mam nadzieję, że wśród tych fryzur każda kobieta niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam!!!

Kobieta potrafi zrobić z włosami wiele cudów, więc styliści podsuwają nam różnorodne propozycje na fryzury damskie. Co sezon fryzury te ulegają mniejszym bądź większym zawirowaniom. Jak myślicie? Co się zmieniło w trendach na fryzury damskie w roku 2012, w porównaniu z rokiem 2011?

Jak świetnie pamiętamy rok 2011 to przede wszystkim loki i fale, które mocno trzymały się na topie. Rok 2012 przyniesie nam głównie takie zmiany, że do łask powrócą włosy proste – a więc spokojnie można wciągać prostownice z szuflad i szukać ich na sklepowych półkach. Jeśli chodzi o loki i fale to wciąż będą one na topie wśród fryzur wieczorowych, a przy codziennych odejdą w cień włosów prostych, co wcale nie oznacza, że nie będą nic a nic modne.

Jeżeli chodzi o kolorystykę włosów na rok 2012 to na topie będą barwy ciepłe, czyli wszelkiego rodzaju brązy oraz czerwienie. Jednak blondy również będą bardzo popularne. Mniej popularna będzie czerń. Długość włosów dowolna, choć przeważać będą fryzury z włosów średniej długości.

Nie zabraknie wśród propozycji na fryzury wieczorowe klasycznego boba, jak również jego odmian. Dla młodych dziewczyn mam zaś informację, że fryzury EMO również staną się bardzo ważnym fragmentem trendów fryzjerskich. Co jeszcze? Więcej możecie zobaczyć na prezentacji. Zachęcam gorąco!!!

No comments yet

Leave a Reply