Fryzury długie – blond loki

15 gru

Rok 2011 wśród fryzur damskich będzie odznaczał się m.in. długimi blond lokami. Loki i fale to pozostałość jeszcze z poprzedniego sezonu, jednak wśród fryzur 2011 również znajdą one swoje miejsce. Logi i fale będą szczególnie widoczne wśród fryzur długich, rzadziej w tym sezonie spotkać je będzie można wśród fryzur krótkich czy średniej długości włosów.

W ciągu ostatnich kilku lat loki były niejako odkładane na bok. Wśród damskich fryzur codziennych pojawiały się one bardzo rzadko, zaś popularne były fryzury proste i na topie było kupowanie prostownic. Dziś coraz więcej kobiet kupuje znów lokówki, gdyż fryzury damskie z loczkami powracają do łask. W sumie już poprzedni sezon był dla nich sezonem niejako odrodzenia, ale kobiety dopiero przekonywały się do loków. Fryzury 2011 już są pełne loków i fal, a kobiety już deklarują, że tego typu fryzury będą nosiły w roku 2011.

Kolorem, który szczególnie będzie łączony z lokami będzie blond. Widok słodkiej blondynki w loczkach i w zwiewnej sukience zapiera niejednemu mężczyźnie dech w piersiach. Nic, więc dziwnego, że kobietom te fryzury 2011 przypadły do gustu najbardziej. Loki dodają kobiecie uroku i nutki tajemniczości, a także sprawiają, że kobieta czuje się lekko i elegancko. Od lat fryzury damskie z lokami są obecne wśród fryzur wieczorowych, bo dodają elegancji i gracji, dziś ta elegancja przenoszona jest również na fryzury codzienne.

Często kobiety mówią, że z lokami jest wiele problemów. Są jak burza na głowie – kosmyki odstają w różne strony i ciężko jest dojść z nimi do ładu i składu. Dziś jednak jest tyle różnych kosmetyków do włosów, że nie powinno być problemy z ułożeniem fryzury damskiej z lokami. Jakie fryzury z lokami będą szczególnie pożądane w roku 2011? W zasadzie każde ułożenie loczków będzie na topie. Modne będą zarówno rozpuszczone włosy ze swobodnie opadającymi na ramiona lokami, jaki i te upięte w kok, czy roladę.

Popularnością będzie się cieszyć fryzura, w której loki spinane są wsuwkami na jeden bok głowy, gdzie z tej samej strony będzie zaczesana grzywka, a po drugiej stronie włosy będą gładko upięte. Tego typu fryzurę oraz inne damskie fryzury z lokami w kolorze blond można podejrzeć w galerii fryzur poniżej. Ta galeria fryzur przedstawia różne możliwości upięcia loków na podstawie fryzury tej samej kobiety, żeby udowodnić, że z jednych loków można u jednej osoby zrobić wiele fryzur. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z galerią fryzur.

No comments yet

Leave a Reply