Fryzury krótkie

17 lis

Na początek kilka propozycji fryzur krótki. Krótkie fryzury są bardzo wygodne i świetnie pasują osobom, które ubierają się na sportowo. Fryzury krótkie są również świetne dla osób, które prowadzą czynny tryb życiach, a także uprawiają sporty. Często dziewczyny / kobiety noszące krótkie włosy postrzegane są jako tzw. chłopczyce, jednak krótka fryzura nie musi być koniecznie zwykła. Jest wiele krótkich fryzur, które są eleganckie.

Powoli zbliża się do nas zima. Zima to czas, kiedy wiele osób za bardzo nie stara się i nie pracuje nad wyglądem, bo i po co skoro włosy ukryje się pod czapką, a resztę pod płaszczem. Jednak to niewielki odsetek kobiet. Większość kobiet zawsze i wszędzie, niezależnie od pory roku chce wyglądać pięknie. A zima to przecież również czas świąteczny – mamy święta Bożego Narodzenia, potem Sylwestra, no i oczywiście mamy karnawał. Na takie okazje z pewnością przyda się jakaś ciekawa fryzura. Fryzury damskie mają to do siebie, że co sezon się zmieniają. Jaki trend wśród fryzur krótkich, bo o takich będziemy mówić, panował będzie w sezonie zimowym?

Wiele osób twierdzi, że fryzury krótkie nadają się bardziej na ciepłe dni, aniżeli na zimę. Jednak fryzura krótka jest idealna na każdą porę roku, gdyż jest ona bardzo wygodna. Wiele kobiet wybiera ten typ fryzury, gdy są osobami zapracowanymi, bo zawsze tego typu fryzurę damską łatwiej ułożyć i zdecydowanie szybciej się to robi.

Fryzury krótkie nie muszą jednak być nudne. Jest wiele ciekawych cięć i kilka z nich za moment zaprezentuję. Fryzury krótkie idealnie pasują do osób, które ubierają się na sportowo, jednak nie jest powiedziane, że nie pasują one również do eleganckich strojów. Odpowiednie dodatki do fryzury mogą zmienić całkowicie spojrzenie na nią, dodać jej szyku i elegancji.

Jakie propozycje fryzur damskich krótkich na sezon zimowy przygotowali styliści? Styliści proponują ostre, drapieżne cięcie z jednej strony, a z drugiej nieco dłuższe, gładkie włosy z grzywką zaczesaną na bok. Czym jest drapieżne cięcie? Drapieżne cięcie to włosy pocieniowane i nastroszone, gładkie zaś to chyba każdy wie, po prostu zaczesane. Konieczna jest grzywka w tego typu fryzurach, dość długa, która równoważy mocna wycięte z jednej strony włosy. Dokładnie będzie to można zobaczyć na zdjęciach w galerii. Tego typu fryzury są na tyle eleganckie, że spokojnie nawet bez żadnych dodatków można je nosić do sukienek koktajlowych. Przy wieczorowych radzi się dodać jakąś srebrzystą i błyszczącą ozdobę do włosów. A teraz już serdecznie zapraszam do naszej galerii fryzur.

No comments yet

Leave a Reply