Fryzury retro – jesień/zima 2011/2012

29 cze

Jeśli myślisz już o tym, co będziesz nosić na głowie jesienią bądź też zimą 2011/2012 to mamy dziś dla ciebie małą niespodziankę. Co to za niespodzianka? Propozycje na modne fryzury damskie jesień/zima 2011/2012. Okazuje się, że w tym sezonie powrócimy do przeszłości, bo na topie będą fryzury retro.

Nie wiele z was pewnie pamięta te czasy, kiedy to królowały fryzury retro. Jednak już wkrótce będziecie mogły wypróbować tego typu fryzury damskie na swoich głowach. Jesień/zima 2011/2012 przyniesie nam wręcz całkowitą kopię fryzur retro, powrócą one w klasycznym wydaniu, choć będą i takie, które styliści nieco odwiedzą. My jednak skupimy się na tych klasycznych fryzurach retro.

Dziś mam dla was aż 15 różnych propozycji na fryzury retro. Jak zauważycie będą to stare fryzury, które jednak jesienią i zimą powrócą do nas w identycznych formach. Jakie fryzury retro będą najmodniejsze? Oczywiście fryzury bob. Bob w różnych postaciach – na prostych i kręconych włosach, klasycznych symetryczny, jak i z ostrym cięciem.

Fryzury damskie retro to przede wszystkim krótkie fryzury, gdzie nie brakowało zarówno pomysłów na włosy proste jak i kręcone oraz “gofrowane”. Choć było to tak dawno temu to zobaczycie, że te fryzury w ostatnich latach, gdzieś tam się już przewijały, co można zobaczyć spoglądając na takie gwiazdy jak Rihanna.

Mam nadzieję, że fryzury retro na sezon jesień/zima 2011/2012 przypadną wam do gustu, choć to klasyka, na starych pożółkły zdjęciach.

No comments yet

Leave a Reply