Krótka fryzura damska wiosna 2012

5 sie

Do wiosny jeszcze daleko, ale warto już zastanowić się nad tym, jakie fryzury damskie będą wtedy na topie tym bardziej, że styliści już jakiś czas temu przedstawili nam swoje propozycje. Na naszym portalu możecie już śledzić te propozycje na fryzury damskie 2012, a ja mam dziś dla was jeszcze jedną fryzurę do tej kolekcji, a będzie to krótka fryzura damska na wiosnę 2012.

Nie tylko długie fryzury damskie są na topie, ale także i fryzury krótkie mogą być modne. Wiele osób mówi, że co z tego, że są modne, jak są nudne, co jest oczywiście bzdurą. Jest wiele krótkich fryzur damskich, które są bardzo ciekawe np. nasza dzisiejsza propozycja. Krótka fryzura damska wiosna 2012 wygląda bardzo ciekawie i znakomicie nadaje się zarówno do stroju codziennego jak i kreacji wieczorowej, jak tylko dobierzemy do niej odpowiednie dodatki.

Nasza dzisiejsza fryzura damska wzorowana jest na fryzurach typu bob, jednak samym bobem nie jest. Włosy są ścięte z tyłu krócej a z przodu pozostawione są dłuższe. Włosy są także cieniowane, co sprawia, że optycznie zwiększa się ich objętość, a więc jest to idealna fryzura dla kobiet, które mają niewiele włosów na głowie. Nie można pominąć takiego szczegółu jak grzywka, bez której ta fryzura nie byłaby tak atrakcyjna.

Jak można zauważyć fryzura ta jest wykonana na włosach prostych. Co to oznacza? Oznacza to, że fryzury damskie bez loków czy fal powracają do łask, a co więcej będą na topie wśród fryzur damskich codziennych. Jeśli, więc nie posiadacie prostownicy do włosów, to koniecznie wybierzcie się na zakupy już teraz, bo później ich ceny znacznie pójdą w górę.

Zapraszam do zapoznania się z fryzurą, którą dziś mamy dla was.

No comments yet

Leave a Reply