Modne krótkie fryzury damskie 2012

14 cze

Czas na kolejne modne fryzury damskie 2012. Tym razem mam dla was kilka fajnych propozycji na krótkie fryzury damskie 2012 – mam nadzieję, że wam się one spodobają. Wśród nich znajdziecie przede wszystkim fryzury z grzywką oraz fryzury bob, które co roku powracają w nieco odmienionej wersji. Krótkie fryzury to idealne propozycje na lato – są wygodne, nie grzeją tak bardzo jak długie włosy, łatwiej je ułożyć, itp. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z fryzurami, które na dziś mamy dla was.

Krótkie fryzury to wbrew opinii wielu osób nie tylko fryzury dla starszych pań, ale również i dla młodych dziewczyn. Są one bardzo wygodne, łatwe i szybkie w przygotowaniu, uniwersalne, a także ekonomiczne. Tego typu fryzury damskie są idealnymi propozycjami na lato, kiedy to ważniejsze są szaleństwa na plaży,  a nie tracenie czasu na ułożenie włosów.

Jeśli potrzebne są wam modne krótkie fryzury damskie na lato 2012 to mam dziś dla was kilka propozycji. Cechować je będzie przede wszystkim grzywka, która jest niezwykle modna w roku 2012. Nie zabraknie również bardziej i mniej klasycznych fryzur typu bob, które od lat zajmują miejsca w czołówce najpopularniejszych fryzur każdego sezonu.

Warto również zwrócić uwagę na krótkie fryzury damskie stworzone na włosach natapirowanych, luźno odstających w różnych kierunkach – są to idealne fryzury dla zabieganych kobiet, które nie mają zbyt wiele czasu na robienie wymyślnych upięć.

A teraz już zapraszam na prezentację:

One Response to “Modne krótkie fryzury damskie 2012”

  1. Renia 5 kwietnia 2013 at 09:42 #

    Zastanawiam się pomiędzy fryzurą z 0:47 a fryzurą z 1:05 – jak sądzicie, która lepsza?

Leave a Reply