Średnia fryzura damska 2011

14 kwi

Lubicie płomienną czerwień? To moja dzisiejsza propozycja na fryzury damskie 2011 jest idealna dla was. Jeśli masz średniej długości włosy to koniecznie powinnaś wypróbować naszą dzisiejszą fryzurę. Jest to fryzura, która na top zacznie wchodzić latem, ale to dopiero jesień 2011 przyniesie jej największą popularność. Jeszcze nie ma lata, ale to nie szkodzi, aby zacząć się rozglądać za propozycjami na fryzury damskie  jesień 2011.

Dopiero mamy wiosnę, ale styliści już podali nam na tacy propozycje na fryzury damskie lato/jesień 2011. Dziś mam dla was jedną z ich propozycji. Jest to średnia fryzura damska, którą cechuje płomiennie czerwony kolor. Jak dobrze już pewnie wiecie rok 2011 to rok,  w którym czerwień i róż odgrywają znaczące role w modzie. Moda to jak również wiadomo nie tylko ubrania, ale również i fryzury, stąd czerwony kolor włosów w naszej dzisiejszej propozycji.

Średnia fryzura damska 2011, którą dziś dla was przygotowaliśmy to włosy ścięte równo do ramion, z lekko podkręconymi pod podbródek końcówkami, a także z podkręconymi końcówkami z tyłu głowy. Jak można zauważyć brak jest grzywki, ale grzywka ogólnie rzecz biorąc nie będzie na topie ani latem ani jesienią 2011. Mamy tutaj natomiast włosy lekko zaczesane na jedną stronę, z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem.

W tej fryzurze damskiej najważniejszy jest jednak kolor. Jak wiemy przy fryzurach uwagę zwraca się nie tylko na cięcie, ale również i na kolorystykę, a także sposób nałożenia koloru. Tutaj mamy balejaż, ale nie taki zwyczajny. W roku 2011 na topie będzie balejaż nakładany w dość niekonwencjonalny sposób. Najpierw na całość włosów nakładany jest kolor podstawowy – w tym przypadku jest to brąz, a następnie tak od połowy włosów, nakładany jest kolor czerwony. Oczywiście robione jest to tak, że granica pomiędzy kolorami nie jest widoczna, a się zaciera.

Robiąc sobie fryzury damskie tego typu jak ta, którą dziś dla was przygotowaliśmy trzeba niewątpliwie uzbroić się w cierpliwość, bo samo obcięcie faktycznie zajmuje niewiele czasu, jednak nałożenie koloru i przygotowanie tego typu balejażu to ok. 4 godziny zegarowe. Mam jednak nadzieję, że czas was nie przeraża i fryzura wam się spodoba. Zapraszam serdecznie do naszej galerii fryzur.

Comments are closed.