Upięcie retro

12 wrz

Powoli zbliża się rok 2013, a z nim czas karnawału. Macie już kreacje na tę okazję? Ja jeszcze nie, ale mam już kilka pomysłów na karnawałowe fryzury damskie i jeden z nich mam okazję wam dziś zaprezentować. Mam nadzieję, że wam się spodoba ta fryzura.

Rok 2013 przeniesie nas w dużej mierze w klimaty retro. Retro to styl, który ciągle gdzieś się przewija, który ciągle powraca. Fryzury damskie retro są idealne nie tylko dla starszych kobiet, ale również i dla młodych dziewczyn. Znakomicie komponują się one z każdą wieczorową kreacją – zarówno tą bogatą jak i tą skromną.

Dzisiaj mam dla was cudne upięcie retro bazujące na warkoczu. Na filmie, który zamieszczony został poniżej możecie zobaczyć jak krok po kroku przygotować tę fryzurę 2013. Wbrew pozorom jest on bardzo prosta w przygotowaniu i każda kobieta powinna z nią sobie poradzić.

Jeżeli odpowiada wam klimat retro to wypróbujcie nasze upięcie retro na rok 2013. Ta fryzura damska idealnie sprawdzi się w karnawale, a także przy każdej większej okazji takiej jak ślub, komunia czy chociażby urodziny lub firmowy bankiet.

Zapraszam na film.

No comments yet

Leave a Reply